top of page

Eko-widokówki

2022-obecnie

Jedną z naszych ulubionych aktywności są kreatywne warsztaty plastyczno - ogrodnicze. Można w czasie nich stworzyć eko-widokówki "z przesłaniem". Pocztówki powstają przy pomocy stempli i szablonów. W ramach warsztatów można pokolorować i spersonalizować przygotowane wzory. Do dyspozycji uczestników warsztatów są zarówno czyste, jak i zadrukowane wzorami widokówki.

Na zadrukowanych  widnieją m. in.: 

  • rabaty z jadalnymi i ozdobnymi roślinami – gotowe projekty rabat ze spisami projektowanych roślin;

  • rabaty z ozdobnymi roślinami – projekty rabat do uzupełnienia w ramach warsztatów (doprojektowanie gatunków jadalnych);

  • fragmenty miasta, w których będzie można doprojektować zieleń!

  • gotowe szablony z wakacyjnymi widokami i eko-przesłaniem – zachęcające m. in.: do ograniczenia częstotliwości koszenia trawników, życia z zgodzie z naturą i do pokochania chwastów!

  • na czystych pocztówkach można samodzielnie skomponować rabatę roślinną przy pomocy stempli i pieczątek.

IMG20230731090628.jpg

Warsztaty przeprowadzamy m. in. w ramach festiwali muzycznych (np. Olsztyn Green Festival 2022, 2023), festynów z okazji Dnia Ziemi (np. Park Jakubowo w Olsztynie 2023), wiejskich festynów (np. Naterki 2022).

Szklarnia

Stwórz z nami coś wyjątkowego!

​Jesteśmy otwarci na współpracę - prowadzimy szeroki zakres działań, od tworzenia ogrodów przyszkolnych, przez wykłady, warsztaty, aż po kampanie edukacyjne. Zachęcamy do kontaktu jednostki samorządu terytorialnego, szkoły i placówki oświatowe, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, osoby prywatne, firmy i otoczenie biznesu.

ikona1
ikona2
ikona3
ikona4

Sprawdź wszystkie nasze projekty i bądź na bieżąco, śledząc nasze media społecznościowe ❤

bottom of page