top of page

Jadalny Krajobraz - Media
(Edible Landscape - media releases)

Prezentacja “Instrukcja obsługi niskobudżetowego, wiejskiego ogrodu społecznego”, która została przedstawiona w ramach wieczorku dendrologicznego, zorganizowanego przez SKN ARBORIS. W prezentacji wygłoszonej przez Prezesa Fundacji zobaczycie zdjęcia z realizacji tegorocznych ogrodów społecznych, które powstały w ramach projektu Jadalny krajobraz (Edible  landscape).

1 kwietnia byliśmy gośćmi Radio Olsztyn. 📻 O projekcie Jadalny Krajobraz (Edible landscape) opowiedzieliśmy w audycji "Bliższe spotkania". 😊 Zapraszamy do wysłuchania audycji!

Audycja z Meloradio, w której prezes Fundacji Mariusz Antolak opowiadał o naszym projekcie!

Meloradio wywiad 11.04.

10 lipca na antenie Radia Olsztyn ponownie gościł Mariusz Antolak. Podczas audycji “Czas na ogród”, zrealizowanej w ramach cyklu „#WyzwanieJestemNaTak”, Mariusz gościł Małgorzatę Sadowską-Bartoszewicz w naszym ogrodzie fundacyjnym i rozmawiał z nią o rodzinnych zabawach w ogród. Zachęcał również do odwiedzania podolsztyńskich ogrodów społecznych stworzonych w ramach projektu Jadalny krajobraz. 

9 czerwca na antenie Meloradio można było wysłuchać kolejnego wywiadu z Prezesem naszej Fundacji, Mariusz Antolak. 😊 Tematem rozmowy była produkcja żywności na balkonach, związana nierozłącznie z naszym tegorocznym projektem Jadalny krajobraz (Edible landscape). Zapraszamy do wysłuchania wywiadu - żeby było ciekawiej, dodaliśmy do niego trochę kadrów z naszych działań! 

Meloradio wywiad 09.06

O projekcie Jadalny krajobraz staramy się mówić gdzie tylko się da!  W majowym wydaniu Newsweek Polska pojawił się wywiad z Prezesem naszej Fundacji Mariuszem Antolakiem. Mariusz opowiedział Karolinie Rogalskiej głównie o działaniach Fundacji. Zapraszamy do lektury!

Karolina Rogalska. „Co ich napędza. Społecznik roku 2021”. Newsweek Polska, 20/2022 16-22.05.22, s. 30-33. 

18 i 19 maja Mariusz gościł na antenie Meloradio 📻, gdzie po raz kolejny opowiadał o projekcie #JadalnyKrajobraz (#EdibleLandscape). Zachęcamy do wysłuchania audycji, która była emitowana również na antenie Radio Zet. ☀️

Wideo: FAM agency

W najnowszym wydaniu Gazety Gietrzwałdzkiej ukazał się kolejny artykuł związany z działaniami naszej Fundacji, w którym wspomniano o naszym Jadalnym Krajobrazie. Zapraszamy do lektury! 

18 maja na łamach Gazety Olsztyńskiej ukazał się artykuł opisujący realizowany przez nas projekt Jadalny Krajobraz (Edible Landscape) pod tytułem: “Jadalne krajobrazy pod Olsztynem” 🌿 Wywiadu udzielił niejaki Michał Anatolak… 😂 Zapraszamy do lektury! 😆

15 maja, podczas realizacji ogrodu społecznego w Naterkach, odwiedziła nas dziennikarka Radia Olsztyn. Kolejnego dnia na antenie radia została wyemitowana audycja dotycząca projektu Jadalny Krajobraz (Edible Landscape) - fragmenty do odsłuchania poniżej!

24 maja na antenie Radia Olsztyn Prezes Fundacji - Mariusz Antolak opowiadał o projekcie Jadalny Krajobraz (Edible Landscape) oraz o uprawie roślin jadalnych na balkonach. Jeśli nie zdążyliście wysłuchać audycji, to nic straconego - sprawdźcie ją poniżej!

O naszym projekcie Jadalny Krajobraz jest coraz głośniej 🙌 Mariusz Antolak opowiadał o nim niedawno na antenie TVP3 Olsztyn. Wywiad zaczyna się ok. 21 minuty programu. 📹 Miłego oglądania! ❤️

Kampania #JadalnyKrajobraz #EdibleLandscape on tour 😉 18 maja wzmianka o naszym projekcie ukazała się w internetowym wydaniu Wiadomości Uniwersyteckich UWM. 🔥

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, prezentującego sylwetkę Mariusza Antolaka, Prezesa naszej Fundacji. Film powstał na potrzeby gali miesięcznika Newsweek, podczas której wręczano nagrody Społecznika Roku. W filmie prezentowanych jest sporo ujęć z wydarzeń towarzyszących realizacji projektu Jadalny krajobraz (Edible Landscape).

Szklarnia

Stwórz z nami coś wyjątkowego!

​Jesteśmy otwarci na współpracę - prowadzimy szeroki zakres działań, od tworzenia ogrodów przyszkolnych, przez wykłady, warsztaty, aż po kampanie edukacyjne. Zachęcamy do kontaktu jednostki samorządu terytorialnego, szkoły i placówki oświatowe, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, osoby prywatne, firmy i otoczenie biznesu.

ikona1
ikona2
ikona3
ikona4

Sprawdź wszystkie nasze projekty i bądź na bieżąco, śledząc nasze media społecznościowe ❤

bottom of page